Як ви думаєте, чим харчуються озера?

Всі світові озера і водойми харчуються природними атмосферними опадами, адже всім ясно та зрозуміло, що коли йде дощ або сніг, то наші озера і водойми, річки і ставки наповнюють свої чаші водою, іноді навіть у надлишку.

А от коли повітря сильно прогрівається, то промені сонця допомагають випаруються воді з чаш озер, річок, водойм і навіть морів.

А що ж живить наші озера і водойми, як ви думаєте?

Так, дійсно наша водойма або озеро майже ні чим не відрізняється від природного зробленого самою природою і живиться також, в основному опадами.

Природні озера відрізняються від штучно-природних, тільки тим, що перші озера створюються природним способом, тобто від самої природи та рельєфу землі, створюються спеціальні чаші, які наповнюються водою.

А штучно-природні озера вже створюються людиною з допомогою екскаватора, який копає котлован відповідних розміром і при цьому виходить дуже гарна водойма чи озеро на ділянці.

Якщо ви бажаєте створити гарну водойму у себе на ділянці, але не знаєте з чого почати, моя вам порада, почніть з головного - просто зателефонуйте нам! +38 097-344-44-80

 

 

Нужен сайт визитка, реклама?

Создание сайта, сео, оптимизация

Доставка грунта на подсыпку Киев

Купить грунт на подсыпку Киев

Укрепление берегов озер дубом


Яндекс.Метрика Hosting Ukraine